Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Vispas en vergunningen

terug naar overzicht

Donderdag, 13 december 2018Vispassen en vergunningen

Vorige week zijn de vispassen door Sportvisserij Nederland verzonden aan de leden. De eigen vergunningen, Molenbeekpas, ATA, Alvertje, bescheiden Haventje enz. enz. moeten door onze ledenadministratie zelf verstuurd worden.

Zoals in de Algemene Ledenvergadering medegedeeld is de ledenadministratie ondergebracht bij Sportvisserij Nederland. Bij deze overgang is een een ander niet goed verlopen. Momenteel hebben we nog onvoldoende zicht op de correctheid van de ledenadministratie.

Komende weken zal het bestuur volop aan de slag gaan om jullie van de juiste vergunningen te voorzien. Of 1 januari a.s. haalbaar is, is nog niet duidelijk.

Excuus voor deze gang van zaken.