Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Uitgifte extra vergunningen 2019

terug naar overzicht

Vrijdag, 11 januari 2019


De leden die hun lidmaatschap voor de extra vergunningen hebben voldaan aan Sportvisserij Nederland of rechtstreeks aan Het Alvertje zullen deze week (7-12 januari 2019) de extra vergunningen ATA, Vijverpas LvM, Helenavaart en Bootkaart ontvangen via de post.

Degene die na 6 januari 2019 het bedrag hebben betaald zullen op een later tijdstip deze vergunningen ontvangen.

Mochten er betalingen zijn gedaan, maar heb je deze week (7-12 januari 2019) geen van deze extra vergunningen ontvangen,
meld dit dan via info@hsvhetalvertje.nl

Heb je wel interesse of heb je eerder wel een van deze vergunningen gehad, maar nog niet voldaan maakt dan het bedrag over (welke je hier kunt vinden onder lidmaatschap) aan HSV het Alvertje, bankrekeningnummer NL18RABO0140003614 onder vermelding van welke extra vergunning je interesse hebt.

Voor sommige extra vergunningen zijn voorwaarden van toepassing.

Voor meer informatie over Sportvisserij Nederland klik hier